FAQ

01
02
03
Чи платне використання системи?
Користування системою PravoSud наразі повністю безкоштовне. Всі сервіси доступні без будь-яких обмежень. Про початок дії платної версії, а також про відповідну вартість, всім користувачам буде повідомлено заздалегідь.
Який обсяг даних в системі?
З моменту запуску доступні судові рішення, починаючи з 2017 року. Але вже до кінця травня 2019 року обсяг документів сягатиме 2015-2019 років і буде постійно зростати.
Звідки дані в системі?
В роботі системи використовуються відкриті дані, отримані з Єдиного порталу відкритих даних, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиного державного реєстру судових рішень, Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, Єдиного реєстру боржників, Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення та порталу “Судова влада України”.
Як користуватися системою?
Будь ласка, ознайомтеся  з інструкцією користувача
Які технічні вимоги для користування?
Для використання системи PravoSud відсутні будь-які спеціальні умови. Користувачу необхідно лише мати підключення до мережі Інтернет.
Чи є мобільна версія сервісу?
Веб-додаток адаптовано для застосування на мобільних пристроях. Окремий мобільний додаток PravoSud буде доступний найближчим часом.
Навіщо реєструватись?
Наразі лише зареєстрованим користувачам надано можливість необмеженого користування системою. До запровадження платної версії таке користування повністю безкоштовне.
Як зв’язатися з вами?
В системі існує форма зворотного зв’язку для повідомлень технічного характеру. З усіх інших питань ви можете написати нам на info@pravosud.com.ua