Privacy Policy

Про нас

01
02
03

Ми - команда українських юристів та розробників програмного забезпечення, які створюють інновації у сфері права. Технології вже здатні виконувати більшість рутинних завдань майже у всіх середовищах людської діяльності. Вміння алгоритмів швидко обробляти кількість даних, яка недосяжна для людини, здатне суттєво поліпшити ефективність роботи фахівців у будь-якій галузі.

Тому не дивно, що у всьому світі технологічні рішення вже активно застосовуються також і в юридичній практиці. Маючи багаторічний досвід у правничій сфері, ми спостерігали відсутність в нашій країні будь-яких суттєвих змін у цій царині протягом довгого часу. Існуючі технологічні рішення вже більше не задовольняють всіх потреб практикуючого юриста.

Ми побачили необхідність створити нові сервіси для юристів. І не лише для юристів. Сучасна Україна вкрай потребує прогресивних змін усюди й, зокрема, в системі правосуддя. Прозоре та ефективне правосуддя – це мета судової реформи в нашій країні. Ми сподіваємось забезпечити не лише правників, а й суспільство загалом одним з інструментів досягнення цієї важливої мети.


З повагою,

Михайло Вертепа

CEO/co-founder