Тарифні плани

Що говорять про додаток
активні користувачі

Олексій Колток

Радник, SayenkoKharenko

В PravoSud дуже зручно працювати, оскільки всі дані систематизовані, що значно полегшує роботу з проєктами. Гнучкі налаштування, які пропонує система для пошуку документів, дозволяють швидко знайти потрібну судову практику та відстежити хід справи на всіх етапах її розгляду. Завдяки розділу «Аналітика» можна проаналізувати статистику розгляду справ суддею та загалом зрозуміти його підхід при розгляді певних категорій справ. Система надає багато інформації з відкритих реєстрів стосовно фізичних та юридичних осіб, які адвокату зазвичай доводиться збирати з різних джерел. Це значно скорочує час на підготовку до процесу та полегшує роботу.

Олександр Іванченко

Адвокат, м.Київ

Користуюсь системою Правосуд вже більш ніж півроку. Окрім зручного та швидкого пошуку судових рішень та нормативно-правових актів, система дозволяє здійснювати автоматичний моніторинг поточних судових справ, а також відслідковувати події по юридичним чи фізичним особам. Система мені дуже корисна, як активно практикуючому адвокату.

Володимир Тимошенко

Старший партнер, АО «Тимошенко та партнери»

Звичайно, завжди використовую інструмент «Аналітика», який дозволяє вивчити практику та підходи судді при розгляді справ. Дуже зручно користуватися моніторингом, оскільки там зібрані дані по судових засіданнях, а також безпосередньо самі рішення

Олена Сібірцева

Партнер, АО “LexArs”

PravoSud є дуже зручним інструментом пошуку судової практики, який я використовую. Корисно те, що можна побачити одразу всю історію справи, а в знайдених документах вказано їх статус – наприклад, чи чинні вони. А ще надзвичайно цінно, що в системі часто знаходимо судові рішення, які не знаходить пошук в державному реєстрі

Відповіді на популярні запитання

Користування системою PravoSud платне. Водночас, для ознайомлення з можливостями системи існує безкоштовний тестовий період 7 днів. Протягом цього тестового терміну всі сервіси доступні без будь-яких обмежень.
Наразі обсяг даних в системі становить документи за період з 2014 року по поточну дату. База документів постійно збільшується.
В роботі системи використовуються відкриті дані, отримані з Єдиного порталу відкритих даних, Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиного державного реєстру судових рішень, Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, Єдиного реєстру боржників, Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення та порталу “Судова влада України”.
Будь ласка, ознайомтеся з інструкцією користувача
Для використання системи PravoSud відсутні будь-які спеціальні умови. Користувачу необхідно лише мати підключення до мережі Інтернет.
Веб-додаток адаптовано для застосування на мобільних пристроях. Окремий мобільний додаток PravoSud буде доступний найближчим часом.
Наразі лише зареєстрованим користувачам надано можливість користування системою. Платні користувачі мають доступ до всіх можливостей PravoSud без обмежень.
В системі існує форма зворотного зв’язку для повідомлень технічного характеру. З усіх інших питань ви можете написати нам на info@pravosud.com.ua

Не знайшли відповідь на своє запитання?

Заповніть форму нижче, і чекайте відповідь протягом одного робочого дня